25 sie

Banknotówki

Czy przeszkadza czasami Wam portfel i czujecie przez niego dyskomfort przez jego przepełnienie niepotrzebnymi drobnymi monetami, paragonami i plastikowymi kartami, z których jest jakikolwiek użytek raz na rok… Ja na przykład już od dłuższego czasu używam tylko PayPass z racji że mam dosyć ciągłego wyliczania drobnych monet, i zarazków jakie na nich są. Wszystko czego potrzebuję to legitymacja studencka , karta płatnicza i z racji mojego biznesu jaki prowadzę często mam przy sobie banknoty o wysokim nominale. By pomieścić to wszystkie jak dla mnie niezbędne rzeczy , sprawiłem sobie banknotówkę, która toważyszy mi przez cały dziień. Poniżej przedstawię polecane przeze mnie 3 banknotówki (ja mam jedną z nich 😛 😛 :D)

Gucci

Wyjątkowa czarna banknotówka od Gucci’ego uszyta we Włoszech z naturalnej bydlęcej skóry, na której jest wytłoczony charakterystyczny wzór. Przeszyty z obytwu stron czarną nicią. W środku ma sześć miejsc na karty, środek też jest wykończony czarną delikatną skórą. Kosztuje około 900 zł.

Banktnotówka Gucci

link do produktu

T. Bartkiewicz

Kolejna baknotówka jest uszyta przez T. Bartkiewicza w Polsce ze skóry z krokodyla. Jej konstrukcja jest dosyć nietypowa, bo na karty ma tylko dwa miejsca: z jednej i z drugiej strony na zewnątrz. Od strony zewnętrznej strony przeszyta jest szaro-zieloną nicią, kolor jaknajbliższy skórze krokodyla, natomiast środek jest wykończony bylęcą skórą o kolorze wiśni.

Cena 580 zł

Banknotówka T.Bartkiewicz

link do produktu

Bottega Veneta

Trzecią banknotówka została urzyta pod sztandarem Bottega Veneta których logiem jest mały charakterystyczny motylek. Kolejnym charakterystycznym motywem BV jest skórzana plecionka, którą można dostrzec w torebkach, perfumach, paskach skórzanych jak i również w banknotówce, która jest wyjątkowa w dotyku i swoim rodzaju. Wyposażona jest ona w sześć miejsc na karty, oczywiście jak widać w środku… Również to środek jest wykończony gładką bydlęcą skórą przeszywaną czarną nicią. Dla osób świadomych swojej wyjątkowości.
Koszt 1750 zł

Banknotówka Bottega Veneta

link do produktu

Enjoy!

DSC_1098

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>