04 wrz

POKAŻ MI SWOJĄ TOREBKĘ, A POWIEM CI, KIM JESTEŚ

Rzadko która kobieta pojawia się publicznie bez ulubionej torebki. Chociaż moda wyznacza co roku nowe trendy, to wiele kobiet przywiązuje się tylko do jednego stylu, w którym czuje się najlepiej. Niektóre stawiają na zawsze modne ekskluzywne torebki, podczas gdy inne, wybierają model pasujący na wszelkie okazje. Bez względu na preferowany pogląd, warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że bardzo wiele miejsca poświęca się samym torebkom, a zapomina o tym, do czego tak naprawdę służą. Właścicielka torebki przechowuje tam z reguły najpotrzebniejsze rzeczy lub takie, które przydadzą się jej najbardziej w określonej sytuacji. Z tym oczywiście różnie bywa — ile razy zorientowałyście się, że chociaż wasza torebka wygląda fantastycznie, nie jest w stanie zmieścić najistotniejszych przedmiotów! Dużo osób uważa, że rzeczy pozostawione w torebce mówią wiele na temat samej właścicielki. Ale w jakim stopniu? Jeżeli jesteście zainteresowane, zapraszam do zapoznania się dziesięcioma typami torebek, które świadczą o różnych typach osobowości. Same zadecydujcie, do którego z nich wam najbliżej.

Designerska torba z logo
Wybór takiej torebki oznacza, że jesteś osobą przywiązującą olbrzymią uwagę do wyglądu zewnętrznego. Lubisz podkreślać swój wysoki status i wyróżniać się na tle innych kobiet. Manifestujesz odrębność, a jednocześnie podkreślasz swój charakter. Designerska torebka łączy nie tylko zamiłowanie do luksusu, jest także fantastycznym dodatkiem do całości, który nigdy cię nie zawiedzie i sprawi, że poczujesz się w tłumie jeszcze pewniej.

Mała torba
Cenisz sobie przede wszystkim wygodę, nie lubisz być ograniczana przez duże torby. Jesteś perfekcjonistką w planowaniu: zabierasz tylko najpotrzebniejsze rzeczy, reszta zostaje w domu i czeka na odpowiedni moment. Mała torba pasuje do stosunkowo niskich kobiet, ale może też świadczyć o skromności. Nie lubisz rzucać się w oczy, wolisz pozostać w cieniu.

Duża torba
Duża torba, duże potrzeby. Jeżeli ciągle jesteś poza domem, a musisz perfekcyjnie wyglądać, mieć pod ręką telefon, klucze, kosmetyki do makijażu, a do tego jesteś pracusiem przenoszącym jednocześnie masę dodatkowych dokumentów, musisz polegać na swojej torbie. Poza tym nigdy nie zawiedzie cię w kryzysowej sytuacji, jeśli niespodziewanie będziesz musiała upchnąć jakieś dodatkowe zakupy. W dużej torbie trudno jednak utrzymać porządek. Często wrzucasz tam wszystko, bo kiedyś może się przydać, a potem zastanawiasz się, dlaczego nie możesz nic znaleźć.

Kopertówka i inne torebki
Jesteś bacznym obserwatorem, gotowym do natychmiastowej reakcji. Nie ufasz otoczeniu, wolisz zapobiegać niż leczyć. Pewniej się czujesz, gdy masz torebkę na widoku, bo wtedy kontrolujesz sytuację.

Schludna torba
Nie lubisz się wyróżniać, ale wiesz, co to znaczy umiejętnie dopasować torebkę do swojej osobowości i stylu, w jakim się ubierasz. Jesteś zorganizowana i masz pełną kontrolę nad swoim życiem. Orientujesz się w panujących trendach, natomiast wybierasz tylko to, co do ciebie najbardziej pasuje. Łączysz estetykę torby z jej praktyką. Nie podejmujesz pochopnych decyzji.

Torebka z bałaganem
Może świadczyć o przeróżnych cechach, począwszy od artystycznego chaosu, w którym tylko ty się odnajdujesz i jest ci z tym świetnie, a skończywszy na chronicznym braku czasu, przez który nie możesz niczego znaleźć. Torba okazuje się być wtedy studnią bez dna, w której rzeczy giną na wieki.

Otwarta torebka
Jesteś jaka jesteś i jest ci z tym dobrze. Komfort to dla ciebie bycie osobą otwartą, kiedy nie musisz niczego ukrywać przed światem. Łatwo nawiązujesz kontakty, inni cenią cię jako duszę towarzystwa.

Torebka w neutralnym kolorze
Twardo stąpasz po ziemi, nie lubisz ekstrawagancji, cenisz sobie klasyczne kolory i takie też wybierasz, bo nigdy się na nich nie zawiedziesz. Lubisz spokój, komfort oraz gdy życie nie zaskakuje cię niespodziankami. Klasyczne torebki, to jest to, co lubisz najbardziej.

Torebka w jasnych kolorach
Lubisz zwracać na siebie uwagę otoczenia, wtedy czujesz się swobodnie. Jesteś towarzyska, mówisz otwarcie, o czym myślisz, jednocześnie lubisz być otwarta i przyjazna. Patrzysz na świat przez różowe okulary, bo wolisz cieszyć się życiem, niż zaprzątać sobie głowę nieprzyjemnymi sprawami.

Wzorzysta torebka
Nie akceptujesz typowych wzorów dostępnych w sieciówkach. Po wyjściu na ulicę chcesz mieć przeświadczenie, że torebka na pewno zwróci na ciebie uwagę. Musi być jedyna w swoim rodzaju, tak samo, jak ty. Lubisz szokować, sprawia ci to przyjemność. Jesteś w swoim żywiole, gdy ludzie oglądają się za tobą.

Wiele kobiet uznaje swoją torebkę za miejsce święte i mocno ją chroni przed nieproszonymi gośćmi. Jeżeli ktoś odważy się naruszyć tę zasadę, najczęściej porównują to do czytania zapisków w ich prywatnym dzienniku, odczytywaniu wiadomości e-mail lub SMS. Torebka to coś więcej niż przedmiot służący do przenoszenia przydatnych przedmiotów, to przede wszystkim nierozerwalna część osobowości jej właścicielki, która ma do niej niezwykle silny, emocjonalny stosunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>