09 paź

Worek ściągany na troki

Witajcie kochane,

 

Dostałem od Was któregoś maila z kolei, z prośbą o uszycie torebki zamykanej na ściągane sznurki. Na specjalne życzenie Madzi K. uszyłem worek z krawędziami malowanymi na niebieski kolor. Założenie było takie, że torebka ma być wygodna, z paskiem, by nosić ją na ramieniu, a w środku podszewka z różyczkami. Dla mojej klientki, szlachetną wyselekcjonowaną skórę, sprowadziłem z Włoskiego Lacjum. Następnie zaprojektowałem, pokroiłem, pozszywałem, zamontowałem okucia i wyszła torebka taka jak na poniższym zdjęciu.

torebka-ściągana-Tadeusz-Bartkiewicz

http://www.manufakturatoreb.pl/sklep-z-torbami/sklep-manufaktura-toreb/lulu/

 

840 PLN

 

Pracując nad specjalnymi torebkami, często robię dwie na raz (jak Isaac Van Amburgh malował na dwie ręce dla Królowej Wiktorii), także istnieje jeszcze bliźniaczka Lulu.

Dodatkowo, chciałbym pokazać dwie torebki które, Madzi wpadły w oko, ale podobno moja była dla niej najpiękniejsza. :)

Pierwszą torebką jest torebka Michael’a Kors’a, worek ściągany na trok, uszyty ze skóry saffiano, dostępna w sklepie Kors’a również w wersji uszytej z czarnej skóry. Uważana za ekskluzywny wyrób przez wielu.  Niestety tego modelu nie miałem w dłoniach, żeby osobiście ocenić na ile jest dobrze zrobiona, ale bardzo dużo torebek Michael Kors trafia do mnie z pękniętymi klamerkami i pękniętą skórą saffiano, bym je naprawił. A nierzadko się zdarza, że klientka, odbierając torebkę z naprawy, kupuje przy okazji drugą, uszytą przeze mnie z którą chodzi przez lata.

torebka-ściągana-MK

 

1100 PLN

 

Kolejna torebka, którą przesłała mi Madzia, jest uszyta przez nieznaną mi parę rag & bone z Nowego Jorku, będąca ze skóry bydlęcej, oczywiście jak w poprzednich modelach worek ściągany na trok. Osobiście torebka mi się podoba, ponieważ jest prosta, klasyczna, nierzucająca się w oczy, która ładnie, plastycznie się układa. Szczególną moją uwagę zwróciły przemyślanie dobrane okucia, które są świetnym wykończeniem torebki.

torebka-ściągana-E-i-J

http://www.rag-bone.com/womens/accessories/handbags/aston-drawstring-bucket-W255129CC.html
2950 PLN

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>